Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D

3 posters

Go down

Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D Empty Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D

Post by Nemke Wed Oct 22, 2008 8:09 pm

Pozdrav svima,

rekoh da malo navratim i da se malo i ja raspisem....kako vecina vas zna ja sam dobio ban ingame na Ikariamu zbog scriptusing-a...Very Happy Very Happy Very Happy...ono sto ovde nije na odmet je da vam odma kazem da sam koristio i dozvoljene skripte i nedozvoljene i da sam ih cak i sam pravio... pirati ...cisto informativno da znate da nije isplativo da vas jure i hvataju za skripte preko vaseg acc-a jer bi GF bankrotirao kada bi trosio ressurse i ljude na to...Very Happy Very Happy Very Happy...ali da se vratimo na temu...kako su oni mene pronasli da ja koristim skripte??? Posto kao sto sam rekao ne mogu na bilo koji drugi nacin nego ako sam se ja zajebao...Very Happy Very Happy Very Happy...sto sam stvarno i uradio.... wee pre jedno MESEC I PO DANA DO DVA ja sam postovao par hofova na forumu(koja su sad ja mislim u arhivi a mozda cak i dublje negde zakopani). Kad sam ih postovao ja lepo uzmem u paintu i brisem sve zivo sto je bilo od skripti...i tako ja trazim i obrisem sve(a bilo je toga dosta) sem jedne malecne sitnice, a to je da je tamo gde pise Gradski Zid dodato ispred toga i lvl zida...Very Happy...i sad na osnovu toga ja popijem bananicu......
....ALI OBRT SLEDI SAD.....
Kako je taj post i taj hof sedeo neprimecen vec mesec i po do dva dana na forumu kako nisam odmah banovan ili posle doglednog vremena???? Nego bas sad kad sam lepo seo i uzeo sa jos par ljudi koji misle kao ja i napravio ovaj forum??? Pitam li se da li je to stigla naredba sa vrha tipa: "Trazi sve o njemu, sve sto je ikad napisao! Ima on da vidi sa kim se zajebava!" i tako oni iskopase sve moje postove, lepo i detaljno ih procitase i nadjose jednu malu sitnicu(a i da nisu nasli snasli bi se oni, sve protiv slobode govora) zbog koje ja popasah bananu.... kick ...ZATO LJUDI PAZITE SE I KAD POSTATE OVDE UVEK IMAJTE DRUGACIJI NICK NEGO INGAME!!! CISTO DA NE PRODJETE KAO JA!!!
Sto se mene tice, nema veze i onako da nije bilo ekipe sa msn-a odavno bi ja otisao...Very Happy....jedino se mozda zbog njih i vratim...Very Happy

Nemke
Admin
Admin

Male Number of posts : 20
Age : 40
Location : Zvezda, Srbija
Status : Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D 759967836
Registration date : 2008-10-10

http://www.nemke.info

Back to top Go down

Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D Empty Re: Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D

Post by inspektor Fri Oct 24, 2008 6:06 pm

sve je moguce nemke, ali nemam sta da krijem, i prosli put sam kaznjen samo zato sto sam se drznuo na pro savez, i ne zalim,
krivo mi je bilo samo zato sto su me kaznili bez razloga, jer obrazlozenje je bilo mnogo naivno, tako da su mozda i zbog toga i skinuli ban na manje vremena, ali eto sada je postao mrtav forum a i hof sekcija,
nema vise zezanja, sve je otislo u qur....

malo sam bio odsutan pa nisam u toku da si nemke kaznjen, ali ne iznenadjujeme nista sa njihove strane
inspektor
inspektor
DOSELJENIK
DOSELJENIK

Male Number of posts : 19
Age : 53
Status : Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D 759967836
Registration date : 2008-10-13

Back to top Go down

Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D Empty :)

Post by Lavica Mon Feb 01, 2010 5:22 pm

Sta sve moram da vidim, cujem i dozivim.....dragi moji saveznici Smile
ne krijem nick, vec aj malo da budem zensko....
toliko toga moze da se pise o rs. serveru da bih i roman mogla
samo ne znam dal ce neko da procita.....
blizi se dan da napustim sve, imacu vise vremena pa cu sve izneti u javnost, svaki log....pa ce da vidimo ko nam to radi i sta ONI RADE????

Lavica

Number of posts : 1
Status : Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D 759967836
Registration date : 2010-02-01

Back to top Go down

Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D Empty Re: Eto malo i moje istine....cisto da znate da je ovaj forum NIJE bezopasan...:D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum