Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dakle prepis sa proslog foruma

5 posters

Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Dakle prepis sa proslog foruma

Post by LAV Sat Oct 11, 2008 10:49 pm

Meni je pristup forumu Ikariam zabranjen zauvek iliti doživotno baš od ove supermoderatorice ( pecintoha )
ili kako mi se sama predstavila "samohrane majke sa dva dijeteta, diplomirane ekonimistice koja ovaj posao supermoderatora, radi volonterski iz čistog entuzijazma i filantropije "...zato što sam urgirao povodm jednog našeg tadašnjeg člana saveza koji je došao na forum da se požali na neki bug pa je i on banovan i u igrici i na forumu jer se POBUNIO. Onda sam se ja pojavio da sve to opet pitam a i konstatujem da postoji ogromna i svesna netrpeljivost prema nama, članovima igre koji su Srbi po nacionalnosti. Da bih to proverio, jer ništa ne tvrdim dok ne proverim, postavio sam i ĆIRILICOM i LATINICOM post na Ikariam forumu, sa temom koja je glasila: Zašto se na ovom forumu ne može pisati i ćirilicom kad eto to može u samoj igrici?! Jer ima mnogo Srba koji prosto kao ja vole ćirilicu, i nas zanima zašto je za opcija isključena?!
Nisam ni odgovor dobio već doživotni ban s privatnom porukom od dotične samohrane majke etc etc etc., u kojem je stajalo da se na Ikariamu ne dopušta "necivilizirano ponašanje srpskih šovinista".


Znate, šta...igram ovu igricu iz čistog zadovoljstva vežbanja nekih mojih malih treninga strpljivosti, to bi recimo bio tehnički razlog. S druge strane, preko Ikariama komunicramo mnogi MI koji smo se pogubili po pola sveta, i bude nam lepše to činiti u igrici gde se svi možemo naći na jednom tako šarenom mestu, nego da to kao od sada činimo preko neke video konferencije ili skupnog chata. Dogodilo mi se u životu mnogo raznih stvari i ružnih i lepih, ali mi se nije desilo da mi neko kaže da sam neciviliziran zato što pitam jeli to šovinizam kad i ako pišem ćirilicom, mojim maternjim jezikom, koji je zvanično pismo moje države?!


Da navedem da sam inicijator primanja u naš savez pripadnika svih veroispovesti i nacija, a Ministar Unutrašnji je još dalje otišao, pa nema nema, evo ga izleti s nekim porukama u kojima se vidi da je ultra liberalan po mnogim pitanjima. Nemam problem ni sa jednom nacijom na ovom svetu. Možda neki od vas imaju, ali ja nemam ni najmanje. Mogu momentalno iz srpskog preć u hrvatski pa i u bošnjački, crnogorski, mogu se razumeti s makedoncima pa ponekad i sa slovencima...ko je cinik, dobiće isti takav odgovor, ko je provokator, nek izdrži kad mu uzvratim...ali ako pričamo iskreno, kulturno, fino, neće biti problema s moje strane. Zlurad nisam.

Toliko od mene za sada.


Last edited by LAV on Sat Oct 11, 2008 10:50 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : pecintoha)
LAV
LAV
DOSELJENIK
DOSELJENIK

Male Number of posts : 17
Age : 56
Location : Beograd
Job/hobbies : Interpol Office
Registration date : 2008-10-11

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Black Cat Mon Oct 13, 2008 4:16 am

Cirlica i latinica su bila pisma nase bivse Juge....ja licno smatram da neko ko ne zna da pise i cita cirilicu kao i latinicu da je nepismen..
U osnovnoj skoli pre rata su se ucila oba pisma i morala se podjednako znati... Ja jos uvek znam da citam i pisem cirilicu u odnosu na moje kolege ...iako smo je vrlo kratko ucili jer je odma izbio rat ponk
Tuzno je to da je danas sve vise i vise nacionalista, pogotovo medu omladinom.....haj ovi penzioneri oni ce jos malo pa papa lol!
Ovde moze da se i pise kineskim sto se ovog osoblja tice....bitno je sam da se razumemo kez smex
Black Cat
Black Cat
Admin
Admin

Female Number of posts : 92
Age : 41
Location : U NEDOĐIJI :D
Job/hobbies : HEBAVANJE SMRTNIKA U MOZAK :d
Humor : NIKAKAV...MRZIM DA SE SMEJEM :p
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 1036553069
Registration date : 2008-10-10

http://mang007.deviantart.com/

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Sve je OK

Post by LAV Mon Oct 13, 2008 4:19 am

ok
a najsmešnije mi je što mi se brani medju Srbima na chatovima i drugdje, da kažem OK, jer je to engleska reč i bla bla bla....
LAV
LAV
DOSELJENIK
DOSELJENIK

Male Number of posts : 17
Age : 56
Location : Beograd
Job/hobbies : Interpol Office
Registration date : 2008-10-11

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Black Cat Mon Oct 13, 2008 4:22 am

LAV wrote:ok
a najsmešnije mi je što mi se brani medju Srbima na chatovima i drugdje, da kažem OK, jer je to engleska reč i bla bla bla....


Carajo mortal llegado a beber tequila drink haha haha
Black Cat
Black Cat
Admin
Admin

Female Number of posts : 92
Age : 41
Location : U NEDOĐIJI :D
Job/hobbies : HEBAVANJE SMRTNIKA U MOZAK :d
Humor : NIKAKAV...MRZIM DA SE SMEJEM :p
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 1036553069
Registration date : 2008-10-10

http://mang007.deviantart.com/

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Antika Mon Oct 13, 2008 8:09 am

LAV wrote:ok
a najsmešnije mi je što mi se brani medju Srbima na chatovima i drugdje, da kažem OK, jer je to engleska reč i bla bla bla....

kaj si rekel? nist te ja ne razmem ban
Antika
Antika
Moderator
Moderator

Female Number of posts : 71
Age : 49
Location : u kuci
Job/hobbies : spamanje po forumima
Humor : crni
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 256052551
Registration date : 2008-10-10

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Black Cat Mon Oct 13, 2008 2:31 pm

Ja sam rekla Je*bi smrtnike hajde da pijemo tekila smex
Black Cat
Black Cat
Admin
Admin

Female Number of posts : 92
Age : 41
Location : U NEDOĐIJI :D
Job/hobbies : HEBAVANJE SMRTNIKA U MOZAK :d
Humor : NIKAKAV...MRZIM DA SE SMEJEM :p
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 1036553069
Registration date : 2008-10-10

http://mang007.deviantart.com/

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Nemke Mon Oct 13, 2008 4:59 pm

Ja sam uvek za tekilu....moje omiljeno pice...Very Happy Very Happy Very Happy...to i zelena vila.... bounce

Nemke
Admin
Admin

Male Number of posts : 20
Age : 40
Location : Zvezda, Srbija
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 759967836
Registration date : 2008-10-10

http://www.nemke.info

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Black Cat Mon Oct 13, 2008 5:32 pm

Nemke wrote:Ja sam uvek za tekilu....moje omiljeno pice...Very Happy Very Happy Very Happy...to i zelena vila.... bounce

Hoćeš reći apsent lol!
Ma ja sam fino rekla idemo da se najedemo i napijemo pa da strajkujemo glađu muahaha
Black Cat
Black Cat
Admin
Admin

Female Number of posts : 92
Age : 41
Location : U NEDOĐIJI :D
Job/hobbies : HEBAVANJE SMRTNIKA U MOZAK :d
Humor : NIKAKAV...MRZIM DA SE SMEJEM :p
Status : Dakle prepis sa proslog foruma 1036553069
Registration date : 2008-10-10

http://mang007.deviantart.com/

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by karavan Mon Oct 13, 2008 8:41 pm

opa pominjese tekila affraid daj flajku i jos gajbu piva i milina pivo
karavan
karavan
DOSELJENIK
DOSELJENIK

Male Number of posts : 11
Age : 41
Location : gde oces
Job/hobbies : jebanje luda
Humor : nepoznat
Registration date : 2008-10-11

Back to top Go down

Dakle prepis sa proslog foruma Empty Re: Dakle prepis sa proslog foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum